Állásajánlatok | ÓRA GYŐR - Prémium Óra Ékszer

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK AZ ALÁBBI MUNKATERÜLETEKRE:

1. Óra - Ékszer Értékesítő

Győr belvárosában újonnan nyílt, exkluzív óra ékszer üzletünkbe keresünk teljes, 8 órás munkaidőbe ékszer/óra értékesítőket!
Munkavégzés ideje: Hétfő-Szombat
Munkakezdés:
Még több infó rólunk: oragyor.hu

Főbb feladatok, munkák:

- Vásárlók készséges kiszolgálása, vásárlói igény felmérése, termékajánlás
- Bejövő megkeresések megválaszolása, telefonon és emailben
- Arany és gyémánt ékszerek (főként eljegyzési és karikagyűrűk)
- Karórák szakszerű értékesítése
- Pénztárgép kezelés
- Termékkihelyezés
- Az üzlet rendben tartása
- Lézer gravírozás (betanítjuk)

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Korábban szerzett értékesítői/eladói tapasztalat előny, de nem feltétel! Mindent betanítunk.
- Kommunikatív, kedves, udvarias attitűd
- Excel felhasználó szintű ismerete
- Vásárlóközpontú hozzáállás
- Érdeklődés a karórák, ékszerek iránt
- Magára és környezetére igényes, rendszerető személyiség
- Szombatonként 4 órás munkavégzés (nem minden hétvégén!)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Óra-Ékszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
Becsüs végzettség
Órás végzettség
Diploma
Nyelvvizsga

Amit kínálunk:

- Versenyképes, stabil fizetés
- Év végi teljesítményarányos bónusz
- Hosszútávú, biztos munkahely
- Rugalmas szabadság felhasználás
- Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőség
- Modern, exkluzív környezetben történő munkavégzés
- Nyugodt, családias hangulat

2. Órás

Folyamatosan fejlődő cégünkhöz keresünk 8 órás munkaidőbe, hosszútávra olyan személyt, akinek van műszaki érzéke, szeret emberekkel foglalkozni és van affinitása az órákhoz.

Elvárások: Órajavításban szerzett tapasztalat.

Főbb feladtok:

- Órajavítás
- Elemcsere
- Óraszíj csere
- Óraszerkezet csere
- Óra üveg csere
- Óra vízmentesség mérés

- Versenyképes fizetés
- Csapatépítő tréningek
- Hosszútávú munkalehetőség
- Modern munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- A minőségi munkavégzéshez szükséges eszközök

Jelentkezni az alábbi email címen lehet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével:

nemethtamas(kukac)oragyor.hu