Állásajánlatok - ÓRA GYŐR - Óraszaküzlet és Webáruház

Aktuális állásajánlataink:

1.  Órabolti Eladó / Órás / Értékesítő

Folyamatosan fejlődő cégünkhöz keresünk 8 órás munkaidőbe, hosszútávra olyan személyt, aki szeret emberekkel foglalkozni és van affinitása az órákhoz.
Főbb feladatok:
-Ügyfelek kiszolgálása, órák értékesítése és ezzel kapcsolatos teendők ellátása
- Elemcsere
- Óraszíj csere
- Óra csatszem kivét
Az ideális jelölt: Szeret emberekkel foglalkozni, jól kommunikál, az órákat szereti, ismeri vagy szeretné megismerni. Műszaki érzékkel rendelkezik. Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik.
Amit kínálunk: Versenyképes fix fizetés, év végi teljesítményarányos bónusz. Hosszútávú munkalehetőség előrelépési lehetőséggel. Kulturált, modern munkakörnyezet.
A minőségi munkavégzéshez szükséges eszközök.
Munkavégzés helye: Győr, Belváros
Munkavégzés ideje: H-Sz 8:30 - 17:30
A munkára pályakezdők is jelentkezhetnek!
Munkakezdés: 2022.Március
Jelentkezni az alábbi email címen lehet fényképes önéletrajzzal:
allas@oragyor.hu

2. Ékszer/Óra Értékesítő állás lehetőség!
Folyamatosan fejlődő cégünkhöz újonnan nyíló belvárosi üzletünkbe, 8 órás munkaidőbe keresünk hosszútávra olyan személyt, aki szeret emberekkel foglalkozni, magabiztosan mozog az arany ékszerek világában és kellő tapasztalattal rendelkezik a törtarany felvásárlásban.
- Ügyfelek kiszolgálása
- Ékszerek, órák értékesítése és ezzel kapcsolatos teendők ellátása.
- Törtarany felvásárlás
Az ideális jelölt szerintünk:
Szeret emberekkel foglalkozni, jól kommunikál, van tapasztalata karikagyűrű és eljegyzési gyűrű értékesítésben. Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik. Törtarany felvásárlási tapasztalattal rendelkezik.
Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Év végi teljesítményarányos bónusz
- Hosszútávú munkalehetőség előrelépési lehetőséggel.
- Prémium, modern munkakörnyezet.
- A minőségi munkavégzéshez szükséges eszközök.
Munkavégzés ideje: Hétfő - Szombat
Munkakezdés: 2022. március- április
Jelentkezni az alábbi email címen lehet fényképes önéletrajzzal,, bérigény megjelölésével:
Kérjük erre a pozícióra csak olyanok jelentkezzenek akik rendelkeznek törtarany felvásárlási tapasztalattal!