Állásajánlatok - ÓRA GYŐR - Óraszaküzlet és Webáruház

!!!MUNKALEHETŐSÉG!!!
Sziasztok! Győr belvárosában újonnan nyíló, prémium óra-ékszer boltunkba keresünk teljes 8 órás munkaidőbe értékesítőket!
Az ideális jelölt szerintünk jól kommunikál, szeret emberekkel foglalkozni, vevőorientált hozzáállás jellemzi. Szereti az órákat és az ékszereket, értékesítés orientált szemléletű, tud csapatban dolgozni és igényes magára, valamint környezetére.
Főbb feladatok:
- Ügyfelek kiszolgálása, igények felmérése.
- Arany ékszerek, gyémánt ékszerek, órák szakszerű értékesítése és ezzel kapcsolatos teendők ellátása.
- Megtanítunk mindent, amire szükség lesz a munkavégzéshez, nem szükséges a hozott tapasztalat.
Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Év végi teljesítményarányos bónusz
- Csapatépítő tréningek
- Hosszútávú munkalehetőség előrelépési lehetőséggel
- Prémium, modern munkakörnyezet
- A minőségi munkavégzéshez szükséges eszközök
Munkavégzés helye: Győr, Belváros
Munkavégzés ideje: Hétfő - Szombat
Munkakezdés: 2022. augusztus vége
Jelentkezni az alábbi email címen lehet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével:
allas@oragyor.hu